drfone app drfone app ios

3 начина за враћање избрисаних порука на иПхоне 8

Selena Lee

28. април 2022. • Спремљено у: Савети за различите верзије и моделе иОС- а • Проверена решења

„Здраво момци, у веома сам незгодној ситуацији и не знам како да се извучем из ње. Недавно сам обрисао своје поруке не знајући. Док разговарамо, немам неке од порука које је послао мој шеф мени у вези са уређењем наше нове канцеларије. Осим тога, имао сам неке веома посебне поруке које сам добио од своје девојке и сачувао сам их ради памћења. Тако сам под стресом и збуњен. Може ли неко да ми помогне? Да ли неко зна како да вратим избрисане поруке са иПхоне-а 8? Или постоји начин како да повратим избрисане поруке на иПхоне-у 8?"

Имао сам прилику да налетим на добар број људи који пролазе кроз исти проблем. Међутим, не треба поново да бринете јер сте дошли на право место где ћете добити најбоље информације о томе како да вратите избрисане поруке на иПхоне 8. Показаћу вам како да вратите избрисане поруке на иПхоне 8 користећи Др.Фоне - Опоравак података (иОС) . За разлику од других програма, Др.Фоне не штети вашем иПхоне-у, нити чува ваше податке без вашег пристанка на било који начин.

Dr.Fone da Wondershare

Др.Фоне - Опоравак података (иОС)

Први на свету иПхоне и иПад софтвер за опоравак података:

  • Највећа стопа опоравка у индустрији.
  • Бесплатно за преглед опорављених података са вашег иПхоне 8.
  • Бесплатно извуците и прегледајте сав садржај у иЦлоуд/иТунес датотекама резервних копија.
  • Скенирајте иОС уређаје да бисте опоравили позиве, фотографије, видео записе, контакте, поруке, белешке итд.
  • Селективно вратите или извезите оно што желите из иЦлоуд/иТунес резервне копије на наш уређај или рачунар.
  • Компатибилан са најновијим моделима иПхоне-а, укључујући иПхоне Кс/8.
  • Освајање милиона лојалних купаца више од 15 година.
Доступно на: Виндовс Мац
3981454 људи га је преузело

Део 1: Како вратити избрисане поруке на иПхоне 8

Ако случајно избришете своје поруке, или ако сте заборавили да направите резервну копију на време, а сада вам недостају неке од ваших порука, следећи је поједностављени метод о томе како опоравити поруке са иПхоне 8 користећи Др.Фоне иПхоне Дата Рецовери програм .

Корак 1: Припремите се за опоравак иПхоне 8 порука

Да бисте повратили избрисане поруке на иПхоне 8, прва ствар коју треба да урадите је да преузмете и инсталирате програм на свој рачунар. Када то урадите, покрените програм на свом рачунару и бићете у позицији да видите интерфејс наведен у наставку.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Корак 2: Повежите свој иПхоне 8 са рачунаром

Повежите свој иПхоне 8 са рачунаром помоћу УСБ кабла који сте добили уз иПхоне. Дајте програму и рачунару неколико минута пре него што ваш иДевице буде откривен. Када Др.Фоне идентификује ваш иПхоне и његово складиште, кликните на опцију "Опорави" и листа свих ваших података ће бити наведена као што је приказано испод.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Корак 3: Скенирајте избрисане поруке уређаја са иПхоне 8

Пошто смо заинтересовани за опоравак наших порука, означићемо поље поред опције „Поруке и прилози“ и кликнути на опцију „Започни скенирање“. Програм ће аутоматски почети да скенира ваш иПхоне 8 за све избрисане поруке или поруке које недостају. Пошто је ваш иПхоне скениран, моћи ћете да видите напредак скенирања као и листу примљених порука као што је приказано испод.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

САВЕТ: Имајте на уму да је горњи снимак екрана снимак екрана за опоравак слике. Требало би да будете у позицији да видите сличну слику, али са својим порукама.

Корак 4: Прегледајте и опоравите избрисане поруке на вашем иПхоне 8

Када будете задовољни да са собом имате праве информације, кликните на опцију „Врати на уређај“ на дну екрана. Ако желите да повратите своје поруке на рачунар, кликните на опцију „Врати на рачунар“. Процес опоравка ће трајати неколико минута у зависности од величине изабраних датотека. Када се процес опоравка заврши, потврдите да ли су ваше поруке враћене на изабрани уређај. Тако је једноставно преузети избрисане поруке са иПхоне-а 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Део 2: Како повратити избрисане поруке са иПхоне 8 путем иТунес резервне копије

Ако сте имали резервну копију иТунес-а и не можете јој приступити из различитих разлога, можете користити Др.Фоне за опоравак порука са иПхоне-а 8. Међутим, са овом методом, морате користити иТунес. Овако се то ради.

Корак 1: Изаберите опцију Опорави из иТунес-а

Пошто имамо наш програм инсталиран и спреман за употребу, наш први корак ће бити да изаберемо опцију „Опоравак из иТунес резервне копије“ датотеке на нашем интерфејсу. Прво морате да кликнете на опцију "Опоравак" и изаберете опцију "иТунес". У тренутку када отворите опцију иТунес, видећете назив и модел вашег уређаја. Изаберите га тако што ћете кликнути на њега и на крају кликните на опцију Старт Сцан као што је приказано испод.

How to Recover iphone 8 Messages

Корак 2: Опоравите поруке са иПхоне 8 путем иТунес Бацкуп-а

Програм ће скенирати ваш иТунес налог и навести све податке који су присутни за опоравак. Пошто нас занимају поруке, изабраћемо икону "поруке" на нашој левој страни као што је приказано испод.

Recover Messages On iPhone 8

Корак 3: Вратите поруке на свој иПхоне 8

Наш следећи корак биће да вратимо наше поруке на претходну позицију. Да бисмо то урадили, кликћемо на опцију „Врати на уређај“. Ако желите да вратите своје поруке на рачунар, кликните на опцију „Врати на рачунар“. Само дајте Др.Фоне-у неколико минута да поврати ваше податке. Све информације у вашој иТунес резервној копији биће сачуване на вашем рачунару или иПхоне 8 у зависности од изабраног складишта датотека. То је то. Тако је једноставно преузети поруке на иПхоне 8.

Део 3: Како повратити избрисане поруке са иПхоне 8 путем иЦлоуд резервне копије

Корак 1: Изаберите иЦлоуд Бацкуп

Да бисте повратили своје поруке са иЦлоуд-а, кликните на опцију „Опоравак“ на свом интерфејсу и изаберите „иЦлоуд бацкуп“. Подразумевано, од вас ће се тражити да унесете своје податке за пријаву на иЦлоуд као што је приказано испод.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Корак 2: Изаберите фасциклу резервне копије

Када се пријавите, изаберите иЦлоуд фасциклу резервних копија из које желите да повратите податке и кликните на икону „Преузми“ на десној страни. Појавиће се листа датотека присутних у фасцикли.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Корак 3: Изаберите датотеке за опоравак

Изаберите датотеке које желите да преузмете и кликните на опцију „Даље“. Изабране датотеке ће бити преузете у року од неколико минута у зависности од величине података.

Retrieve Messages On iPhone 8

Корак 4: Вратите поруке на иПхоне 8 путем иЦлоуд резервне копије

Када је преузимање завршено, прегледајте све преузете информације и кликните на опцију „Врати на уређај“ или „Врати на рачунар“.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Ваше датотеке порука ће бити враћене или враћене у зависности од жељене локације. Ово можете потврдити отварањем одредишта фасцикле на вашем иПхоне-у или рачунару.

Уз информације које су покривене у овом чланку, надам се да ћете бити у позицији да преузмете избрисане поруке са иПхоне-а 8, вашег иЦлоуд налога за резервну копију, као и иТунес фасцикле резервне копије. Са Др.Фоне-ом, гарантовано је да ћете беспрекорно опоравити поруке са иПхоне-а 8 без бриге да ћете оштетити телефон или изгубити додатне информације, као што је то случај са другим програмима за опоравак података. Без обзира на то да ли сте своје поруке избрисали намерно или не, три методе како да преузмете избрисане поруке са иПхоне 8 сигурно ће вам бити од велике помоћи.

Селена Лее

главни уредник

Home> Како да > Савети за различите верзије и моделе иОС- а > 3 начина за враћање избрисаних порука на иПхоне 8