drfone app drfone app ios

3 способи відновити видалені повідомлення на iPhone 8

Selena Lee

28 квітня 2022 р. • Надіслано до: Поради щодо різних версій і моделей iOS • Перевірені рішення

«Привіт, хлопці, я потрапив у дуже складну ситуацію, і я не знаю, як з неї вийти. Нещодавно я видалив свої повідомлення, не знаючи цього. Поки ми говоримо, у мене немає деяких повідомлень, які надіслав мій бос мені з приводу облаштування нашого нового офісу. Крім того, я отримав кілька дуже особливих повідомлень, які я отримав від моєї дівчини, і я зберіг їх для пам’яті. Я такий напружений і збентежений. Чи може хтось мені допомогти? хтось знає, як відновити видалені повідомлення з iPhone 8? Або є спосіб відновити видалені повідомлення на iPhone 8?"

Мені довелося зустріти велику кількість людей, які переживають таку ж проблему. Однак вам не варто знову турбуватися, тому що ви потрапили в потрібне місце, де ви отримаєте найкращу інформацію про те, як відновити видалені повідомлення на iPhone 8. Я збираюся показати вам, як відновити видалені повідомлення на iPhone 8 за допомогою Dr.Fone - Відновлення даних (iOS) . На відміну від інших програм, Dr.Fone не завдає шкоди вашому iPhone, а також не зберігає вашу інформацію без вашої згоди в будь-який спосіб.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - Відновлення даних (iOS)

Перше в світі програмне забезпечення для відновлення даних iPhone та iPad:

  • Найвищий рівень відновлення в галузі.
  • Безкоштовно переглядати відновлені дані з вашого iPhone 8.
  • Безкоштовно витягуйте та переглядайте весь вміст файлів резервних копій iCloud/iTunes.
  • Скануйте пристрої iOS, щоб відновити дзвінки, фотографії, відео, контакти, повідомлення, нотатки тощо.
  • Вибірково відновлюйте або експортуйте те, що вам потрібно, із резервної копії iCloud/iTunes на наш пристрій або комп’ютер.
  • Сумісний з останніми моделями iPhone, iPhone X/8 в комплекті.
  • Завойовуючи мільйони постійних клієнтів протягом більш ніж 15 років.
Доступно на: Windows Mac
3981454 людей завантажили його

Частина 1: Як відновити видалені повідомлення на iPhone 8

Якщо ви випадково видалили свої повідомлення, або якщо ви забули вчасно зробити резервне копіювання, і тепер вам не вистачає деяких повідомлень, нижче наведено спрощений метод відновлення повідомлень з iPhone 8 за допомогою програми Dr.Fone iPhone Data Recovery .

Крок 1. Підготуйтеся до відновлення повідомлень iPhone 8

Щоб відновити видалені повідомлення на iPhone 8, перше, що вам слід зробити, це завантажити та встановити програму на свій ПК. Зробивши це, запустіть програму на своєму ПК, і ви зможете побачити інтерфейс, наведений нижче.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Крок 2: Підключіть iPhone 8 до ПК

Підключіть свій iPhone 8 до ПК за допомогою USB-кабелю, який постачається разом із iPhone. Дайте програмі та ПК кілька хвилин, перш ніж ваш iDevice буде виявлено. Після того, як Dr.Fone визначить ваш iPhone та його сховище, натисніть опцію «Відновити», і список усіх ваших даних буде перераховано, як показано нижче.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Крок 3: Скануйте повідомлення, видалені на пристрої, з iPhone 8

Оскільки ми зацікавлені у відновленні наших повідомлень, ми збираємося поставити прапорець біля опції «Повідомлення та вкладення» та натиснути на опцію «Почати сканування». Програма автоматично почне сканувати ваш iPhone 8 на наявність усіх видалених або відсутніх повідомлень. Коли ваш iPhone проскановано, ви зможете побачити хід сканування, а також список отриманих повідомлень, як показано нижче.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

ПОРАДА: Зверніть увагу, що наведений вище знімок екрана є знімком екрана для відновлення зображення. Ви повинні мати можливість побачити подібне зображення, але з вашими повідомленнями.

Крок 4. Попередній перегляд і відновлення видалених повідомлень на вашому iPhone 8

Коли ви переконаєтеся, що маєте правильну інформацію, натисніть опцію «Відновити на пристрої» внизу екрана. Якщо ви хочете відновити свої повідомлення на комп’ютері, натисніть опцію «Відновити на комп’ютер». Процес відновлення займе кілька хвилин, залежно від розміру вибраних файлів. Після завершення процесу відновлення перевірте, чи відновлено ваші повідомлення на вибраному пристрої. Ось так просто відновити видалені повідомлення з iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Частина 2: Як відновити видалені повідомлення з iPhone 8 за допомогою резервної копії iTunes

Якщо у вас була резервна копія iTunes, і ви не можете отримати до неї доступ з різних причин, ви можете скористатися Dr.Fone для відновлення повідомлень з iPhone 8. Однак за допомогою цього методу вам доведеться використовувати iTunes. Ось як це робиться.

Крок 1. Виберіть параметр «Відновити з iTunes».

Оскільки наша програма встановлена ​​та готова до використання, нашим першим кроком буде вибір параметра «Відновити з резервної копії iTunes» у нашому інтерфейсі. Спочатку потрібно натиснути опцію «Відновити» та вибрати опцію «iTunes». Коли ви відкриєте опцію iTunes, ви побачите назву та модель свого пристрою. Виберіть його, клацнувши по ньому, і, нарешті, натисніть опцію Почати сканування, як показано нижче.

How to Recover iphone 8 Messages

Крок 2. Відновіть повідомлення з iPhone 8 за допомогою резервної копії iTunes

Програма сканує ваш обліковий запис iTunes і перелічує всі дані для відновлення. Оскільки нас цікавлять повідомлення, ми виберемо значок «повідомлення» з лівого боку, як показано нижче.

Recover Messages On iPhone 8

Крок 3: Відновіть повідомлення на вашому iPhone 8

Наступним нашим кроком буде відновлення наших повідомлень на попереднє місце. Для цього ми збираємося натиснути опцію «Відновити на пристрій». Якщо ви хочете відновити свої повідомлення на комп’ютері, натисніть опцію «Відновити на комп’ютер». Просто дайте Dr.Fone кілька хвилин, щоб відновити ваші дані. Вся інформація у вашій резервній копії iTunes буде збережена на вашому ПК або iPhone 8 залежно від вибраного сховища файлів. Ось вам це. Ось так просто отримати повідомлення на iPhone 8.

Частина 3: Як відновити видалені повідомлення з iPhone 8 за допомогою резервної копії iCloud

Крок 1. Виберіть Резервне копіювання iCloud

Щоб відновити свої повідомлення з iCloud, ви клацніть опцію «Відновити» у своєму інтерфейсі та виберіть «Резервне копіювання iCloud». За замовчуванням вам потрібно буде ввести дані для входу в iCloud, як показано нижче.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Крок 2: Виберіть папку резервного копіювання

Після входу в систему виберіть папку резервного копіювання iCloud, з якої ви хочете відновити дані, і натисніть значок «Завантажити» з правого боку. З'явиться список файлів у папці.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Крок 3: Виберіть файли для відновлення

Виберіть файли, які ви хочете завантажити, і натисніть кнопку «Далі». Вибрані файли будуть завантажені протягом кількох хвилин залежно від розміру даних.

Retrieve Messages On iPhone 8

Крок 4. Відновіть повідомлення на iPhone 8 за допомогою резервної копії iCloud

Після завершення завантаження перегляньте всю завантажену інформацію та натисніть опцію «Відновити на пристрій» або «Відновити на комп’ютер».

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Ваші файли повідомлень будуть відновлені або відновлені залежно від бажаного розташування. Ви можете підтвердити це, відкривши папку призначення на своєму iPhone або комп’ютері.

Маючи на увазі інформацію, висвітлену в цій статті, я сподіваюся, що ви зможете отримати видалені повідомлення з iPhone 8, вашого облікового запису резервного копіювання iCloud, а також вашої резервної папки iTunes. З Dr.Fone ви гарантовано відновите повідомлення з iPhone 8, не турбуючись про пошкодження телефону або втрати додаткової інформації, як це відбувається з іншими програмами відновлення даних. Незалежно від того, чи ви видалили ви свої повідомлення навмисно чи ні, три методи відновлення видалених повідомлень з iPhone 8, безсумнівно, стануть вам у нагоді.

Селена Лі

головний редактор

Home> Інструкції > Поради для різних версій і моделей iOS > 3 способи відновити видалені повідомлення на iPhone 8