drfone app drfone app ios

3 veidi, kā atgūt izdzēstos ziņojumus iPhone 8

1
Selena Lee

2022. gada 28. aprīlis • Iesniegts: Padomi dažādām iOS versijām un modeļiem • Pārbaudīti risinājumi

"Sveiki, es esmu ļoti grūtā situācijā, un es nezinu, kā no tās izkļūt. Es nesen izdzēsu savus ziņojumus, nezinot. Kā mēs runājam, man nav dažu ziņojumu, ko nosūtīja mans priekšnieks man par mūsu jaunā biroja iekārtošanu. Turklāt man bija dažas ļoti īpašas ziņas, ko biju saņēmusi no savas draudzenes, un es tās biju saglabājusi atmiņas vajadzībām. Esmu tik saspringta un apmulsusi. Vai kāds var man palīdzēt? kāds zina, kā atgūt izdzēstos ziņojumus no iPhone 8? Vai arī ir kāds veids, kā atgūt izdzēstos ziņojumus iPhone 8?"

Man ir bijusi iespēja sastapties ar lielu skaitu cilvēku, kuriem ir tāda pati problēma. Tomēr jums nevajadzētu atkal uztraukties, jo esat nonācis īstajā vietā, kur iegūsit vislabāko informāciju par to, kā atgūt izdzēstos ziņojumus iPhone 8. Es jums parādīšu, kā iPhone 8 atgūt izdzēstos ziņojumus, izmantojot Dr.Fone — datu atkopšana (iOS) . Atšķirībā no citām programmām, Dr.Fone nekaitē jūsu iPhone tālrunim, kā arī nesaglabā jūsu informāciju bez jūsu piekrišanas nekādā veidā.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone — datu atkopšana (iOS)

Pasaulē pirmā iPhone un iPad datu atkopšanas programmatūra:

  • Augstākais atveseļošanās līmenis nozarē.
  • Bezmaksas skatīt atgūtos datus no sava iPhone 8.
  • Izņemiet un priekšskatiet visu saturu iCloud/iTunes dublējuma failos bez maksas.
  • Skenējiet iOS ierīces, lai atgūtu zvanus, fotoattēlus, video, kontaktus, ziņas, piezīmes utt.
  • Selektīvi atjaunojiet vai eksportējiet to, ko vēlaties no iCloud/iTunes dublējuma uz mūsu ierīci vai datoru.
  • Savietojams ar jaunākajiem iPhone modeļiem, iekļauts iPhone X/8.
  • Iegūt miljoniem lojālu klientu vairāk nekā 15 gadus.
3981454 cilvēki to ir lejupielādējuši

1. daļa: Kā atgūt izdzēstos ziņojumus iPhone 8

Ja nejauši izdzēšat ziņojumus vai esat aizmirsis veikt dublēšanu laikā un tagad jums trūkst dažu ziņojumu, tālāk ir sniegta vienkāršota metode, kā atgūt ziņojumus no iPhone 8, izmantojot programmu Dr.Fone iPhone Data Recovery. .

1. darbība: sagatavojieties iPhone 8 ziņojumu atkopšanai

Lai iPhone 8 atgūtu izdzēstos ziņojumus, vispirms ir jālejupielādē un jāinstalē programma datorā. Kad esat to izdarījis, palaidiet programmu savā datorā, un jūs varēsit redzēt tālāk norādīto saskarni.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

2. darbība: savienojiet savu iPhone 8 ar datoru

Savienojiet savu iPhone 8 ar datoru, izmantojot iPhone komplektācijā iekļauto USB kabeli. Uzgaidiet programmai un datoram dažas minūtes, pirms var noteikt jūsu iDevice. Kad Dr.Fone ir identificējis jūsu iPhone un tā krātuvi, noklikšķiniet uz opcijas "Atkopt", un tiks parādīts visu jūsu datu saraksts, kā parādīts zemāk.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

3. darbība: skenējiet ierīces izdzēstos ziņojumus no iPhone 8

Tā kā mēs esam ieinteresēti savu ziņojumu atkopšanā, mēs atzīmēsim izvēles rūtiņu blakus opcijai "Ziņojumi un pielikumi" un noklikšķiniet uz opcijas "Sākt skenēšanu". Programma automātiski sāks skenēt jūsu iPhone 8, lai atrastu visus izdzēstos vai trūkstošos ziņojumus. Kad jūsu iPhone ir skenēts, jūs varēsiet redzēt skenēšanas gaitu, kā arī saņemto ziņojumu sarakstu, kā parādīts tālāk.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

PADOMS. Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš minētais ekrānuzņēmums ir attēla atkopšanas ekrānuzņēmums. Jums vajadzētu būt iespējai redzēt līdzīgu attēlu, bet ar saviem ziņojumiem.

4. darbība: priekšskatiet un atkopiet izdzēstos ziņojumus savā iPhone 8

Kad esat pārliecināts, ka jums ir pareizā informācija, ekrāna apakšā noklikšķiniet uz opcijas Atjaunot ierīcē. Ja vēlaties atgūt ziņojumus datorā, noklikšķiniet uz opcijas "Atkopt datorā". Atkopšanas process aizņems dažas minūtes atkarībā no atlasīto failu lieluma. Kad atkopšanas process ir beidzies, pārbaudiet, vai jūsu ziņojumi ir atkopti izvēlētajā ierīcē. Tik vienkārši var izgūt izdzēstos ziņojumus no iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

2. daļa: Kā atgūt izdzēstos ziņojumus no iPhone 8, izmantojot iTunes dublējumu

Ja jums bija iTunes dublējums un jūs nevarat tai piekļūt dažādu iemeslu dēļ, varat izmantot Dr.Fone, lai atgūtu ziņojumus no iPhone 8. Tomēr, izmantojot šo metodi, jums ir jāizmanto iTunes. Lūk, kā tas tiek darīts.

1. darbība: atlasiet opciju Atkopt no iTunes

Tā kā mūsu programma ir instalēta un gatava lietošanai, mūsu pirmais solis būs mūsu saskarnē izvēlēties opciju Atkopt no iTunes dublējuma. Vispirms jānoklikšķina uz opcijas "Atkopt" un jāizvēlas opcija "iTunes". Kad esat atvēris iTunes opciju, jūs redzēsit savas ierīces nosaukumu un modeli. Atlasiet to, noklikšķinot uz tā, un visbeidzot noklikšķiniet uz opcijas Sākt skenēšanu, kā parādīts zemāk.

How to Recover iphone 8 Messages

2. darbība: atkopiet ziņojumus no iPhone 8, izmantojot iTunes dublējumu

Programma skenēs jūsu iTunes kontu un uzskaitīs visus atkopšanai pieejamos datus. Tā kā mēs esam ieinteresēti ziņojumos, mēs atlasīsim ikonu "Ziņojumi" mūsu kreisajā pusē, kā parādīts zemāk.

Recover Messages On iPhone 8

3. darbība. Atjaunojiet ziņojumus savā iPhone 8

Mūsu nākamais solis būs atjaunot mūsu ziņojumus to iepriekšējā pozīcijā. Lai to izdarītu, mēs noklikšķināsim uz opcijas "Atjaunot ierīcē". Ja vēlaties atjaunot ziņojumus datorā, noklikšķiniet uz opcijas "Atkopt datorā". Vienkārši dodiet Dr.Fone dažas minūtes, lai atgūtu savus datus. Visa iTunes dublējuma informācija tiks saglabāta jūsu datorā vai iPhone 8 atkarībā no atlasītās failu krātuves. Tur jums tas ir. Tik vienkārši ir izgūt ziņojumus iPhone 8.

3. daļa: Kā atgūt izdzēstos ziņojumus no iPhone 8, izmantojot iCloud Backup

1. darbība: atlasiet iCloud dublēšana

Lai atgūtu ziņojumus no iCloud, saskarnē noklikšķiniet uz opcijas "Atkopt" un atlasiet "iCloud dublējums". Pēc noklusējuma jums būs jāievada sava iCloud pieteikšanās informācija, kā parādīts tālāk.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

2. darbība. Izvēlieties Dublējuma mapi

Kad esat pieteicies, izvēlieties iCloud dublējuma mapi, no kuras vēlaties atgūt datus, un noklikšķiniet uz ikonas "Lejupielādēt" labajā pusē. Tiks parādīts mapē esošo failu saraksts.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

3. darbība. Izvēlieties Atkopjamie faili

Izvēlieties failus, kurus vēlaties lejupielādēt, un noklikšķiniet uz opcijas "Nākamais". Atlasītie faili tiks lejupielādēti dažu minūšu laikā atkarībā no datu lieluma.

Retrieve Messages On iPhone 8

4. darbība: atkopjiet ziņojumus iPhone 8, izmantojot iCloud dublējumu

Kad lejupielāde ir pabeigta, priekšskatiet visu lejupielādēto informāciju un noklikšķiniet uz opcijas "Atjaunot ierīcē" vai "Atkopt datorā".

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Jūsu ziņojumu faili tiks atkopti vai atjaunoti atkarībā no jūsu vēlamās atrašanās vietas. Varat to apstiprināt, iPhone tālrunī vai datorā atverot mapes galamērķi.

Izmantojot šajā rakstā sniegto informāciju, es ceru, ka varēsit izgūt izdzēstos ziņojumus no iPhone 8, sava iCloud dublējuma konta, kā arī no iTunes dublējuma mapes. Izmantojot Dr.Fone, jūs garantējat nevainojamu ziņojumu atkopšanu no iPhone 8, neuztraucoties par tālruņa bojājumiem vai papildu informācijas zaudēšanu, kā tas ir ar citām datu atkopšanas programmām. Neatkarīgi no tā, vai ziņojumus izdzēsāt apzināti vai nē, trīs metodes, kā izgūt izdzēstos ziņojumus no iPhone 8, jums noteikti noderēs.

Selēna Lī

galvenais redaktors

Home> Pamācība > Padomi dažādām iOS versijām un modeļiem > 3 veidi, kā atgūt izdzēstos ziņojumus iPhone 8