drfone app drfone app ios

3 דרכים לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8

Selena Lee

28 באפריל, 2022 • הוגש אל: טיפים לגרסאות ודגמים שונים של iOS • פתרונות מוכחים

"היי חברים, אני במצב מאוד מסובך, ואני לא יודע איך לצאת מזה. לאחרונה מחקתי את ההודעות שלי בלי לדעת. בזמן שאנחנו מדברים, אין לי חלק מההודעות שהבוס שלי שלח לי לגבי סידור המשרד החדש שלנו. יתר על כן, היו לי כמה הודעות מאוד מיוחדות שקיבלתי מחברה שלי, ושמרתי אותן למטרות זיכרון. אני כל כך לחוץ ומבולבל. מישהו יכול בבקשה לעזור לי? מישהו יודע איך לשחזר הודעות שנמחקו מאייפון 8? או שיש דרך איך לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8?"

הייתה לי הזדמנות להיתקל במספר לא מבוטל של אנשים שעברו את אותה בעיה. עם זאת, אל תדאג שוב מכיוון שהגעת למקום הנכון שבו תקבל את המידע הטוב ביותר על איך לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8. אני הולך להראות לך איך לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8 באמצעות שימוש Dr.Fone - שחזור נתונים (iOS) . שלא כמו תוכניות אחרות, Dr.Fone לא פוגע באייפון שלך, וגם לא שומר את המידע שלך ללא הסכמתך בשום אופן שהוא.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone - שחזור נתונים (iOS)

תוכנת שחזור הנתונים הראשונה בעולם לאייפון ואייפד:

• שיעור ההחלמה הגבוה ביותר בענף.
  • חינם לצפות בנתונים המשוחזרים שלך מהאייפון 8 שלך.
  • חלץ והצג תצוגה מקדימה של כל התוכן בקובצי הגיבוי של iCloud/iTunes בחינם.
  • סרוק מכשירי iOS כדי לשחזר שיחות, תמונות, וידאו, אנשי קשר, הודעות, הערות וכו'.
  • שחזר או ייצא באופן סלקטיבי את מה שאתה רוצה מגיבוי iCloud/iTunes למכשיר או למחשב שלנו.
  • תואם לדגמי האייפון העדכניים ביותר, כולל אייפון X/8.
  • זוכה במיליוני לקוחות נאמנים במשך יותר מ-15 שנה.
זמין ב: Windows Mac
3981454 אנשים הורידו אותו

חלק 1: כיצד לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8

אם במקרה מחקת את ההודעות שלך בטעות, או אם שכחת לבצע גיבוי בזמן, ועכשיו חסרות לך חלק מההודעות שלך, השיטה הבאה היא פשוטה כיצד לשחזר הודעות מאייפון 8 באמצעות תוכנית Dr.Fone iPhone Data Recovery .

שלב 1: היכונו לשחזור הודעות באייפון 8

על מנת לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להוריד ולהתקין את התוכנית במחשב האישי שלך. לאחר שעשית זאת, הפעל את התוכנית במחשב האישי שלך, ותוכל לראות את הממשק המפורט להלן.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

שלב 2: חבר את האייפון 8 למחשב האישי שלך

חבר את האייפון 8 למחשב שלך באמצעות כבל ה-USB שהגיע עם האייפון. תן לתוכנית ולמחשב האישי כמה דקות לפני שניתן יהיה לזהות את ה-iDevice שלך. לאחר Dr.Fone זיהה את האייפון שלך, ואת האחסון שלו, לחץ על האפשרות "שחזר" ורשימה של כל הנתונים שלך יופיע כפי שמוצג להלן.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

שלב 3: סרוק הודעות שנמחקו מהמכשיר מאייפון 8

מכיוון שאנו מעוניינים לשחזר את ההודעות שלנו, אנו הולכים לסמן את התיבה שליד האפשרות "הודעות וקבצים מצורפים" וללחוץ על האפשרות "התחל סריקה". התוכנית תתחיל באופן אוטומטי לסרוק את האייפון 8 שלך עבור כל ההודעות שנמחקו או החסרות. כאשר האייפון שלך נסרק, תוכל לראות את התקדמות הסריקה וכן את רשימת ההודעות שהתקבלו כפי שמוצג להלן.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

טיפ: שים לב שצילום המסך המפורט למעלה הוא צילום מסך לשחזור תמונה. אתה צריך להיות במצב לראות תמונה דומה אבל עם ההודעות שלך.

שלב 4: תצוגה מקדימה ושחזור הודעות שנמחקו באייפון 8 שלך

ברגע שאתה מרוצה שיש לך את המידע הנכון איתך, לחץ על האפשרות "שחזר למכשיר" בתחתית המסך. אם ברצונך לשחזר את ההודעות שלך למחשב, לחץ על האפשרות "שחזר למחשב". תהליך השחזור ייקח כמה דקות בהתאם לגודל הקבצים שנבחרו. לאחר סיום תהליך השחזור, אשר אם ההודעות שלך שוחזרו למכשיר שבחרת. עד כדי כך פשוט לאחזר הודעות שנמחקו מאייפון 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

חלק 2: כיצד לשחזר הודעות שנמחקו מאייפון 8 באמצעות גיבוי iTunes

אם היה לך גיבוי של iTunes ואינך יכול לגשת אליו מסיבות שונות, אתה יכול להעסיק את Dr.Fone כדי לשחזר הודעות מאייפון 8. עם זאת, בשיטה זו, עליך להשתמש ב-iTunes. כך זה נעשה.

שלב 1: בחר באפשרות שחזור מ-iTunes

מכיוון שהתוכנית שלנו מותקנת ומוכנה לשימוש, הצעד הראשון שלנו יהיה לבחור באפשרות "שחזר מגיבוי iTunes" בממשק שלנו. תחילה עליך ללחוץ על האפשרות "שחזור" ולבחור באפשרות "iTunes". ברגע שפתחתם את אפשרות ה-iTunes, תראו את השם והדגם של המכשיר שלכם. בחר אותו על ידי לחיצה עליו ולבסוף לחץ על האפשרות התחל סריקה כפי שמוצג להלן.

How to Recover iphone 8 Messages

שלב 2: שחזר הודעות מאייפון 8 באמצעות גיבוי iTunes

התוכנית תסרוק את חשבון ה-iTunes שלך ותפרט את כל הנתונים הקיימים לשחזור. מכיוון שאנו מעוניינים בהודעות, נבחר בסמל "הודעות" בצד שמאל שלנו כפי שמוצג להלן.

Recover Messages On iPhone 8

שלב 3: שחזר הודעות לאייפון 8 שלך

הצעד הבא שלנו יהיה לשחזר את ההודעות שלנו למיקומן הקודם. כדי לעשות זאת, אנו הולכים ללחוץ על האפשרות "שחזר למכשיר". אם ברצונך לשחזר את ההודעות שלך למחשב, לחץ על האפשרות "שחזר למחשב". פשוט תן ל-Dr.Fone כמה דקות לשחזר את הנתונים שלך. כל המידע בגיבוי ה-iTunes שלך יישמר במחשב האישי שלך או באייפון 8 בהתאם לאחסון הקבצים שנבחר. הנה לך. עד כדי כך פשוט לאחזר הודעות באייפון 8.

חלק 3: כיצד לשחזר הודעות שנמחקו מאייפון 8 באמצעות גיבוי iCloud

שלב 1: בחר גיבוי iCloud

כדי לשחזר את ההודעות שלך מ-iCloud, תלחץ על האפשרות "שחזר" בממשק שלך ובחר "גיבוי iCloud". כברירת מחדל, תידרש להזין את פרטי ההתחברות שלך ל-iCloud כפי שמוצג להלן.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

שלב 2: בחר תיקיית גיבוי

לאחר שנכנסת, בחר את תיקיית הגיבוי של iCloud שממנה תרצה לשחזר את הנתונים ולחץ על סמל "הורד" בצד ימין שלך. תופיע רשימה של הקבצים הקיימים בתיקייה.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

שלב 3: בחר קבצים לשחזור

בחר את הקבצים שברצונך להוריד ולחץ על האפשרות "הבא". הקבצים שנבחרו יורדו תוך מספר דקות בהתאם לגודל הנתונים.

Retrieve Messages On iPhone 8

שלב 4: שחזר הודעות באייפון 8 באמצעות גיבוי iCloud

כשההורדה הושלמה, צפה בתצוגה מקדימה של כל המידע שהורד ולחץ על האפשרות "שחזר למכשיר" או "שחזר למחשב".

How to Retrieve Messages On iPhone 8

קבצי ההודעות שלך ישוחזרו או ישוחזרו בהתאם למיקום המועדף עליך. אתה יכול לאשר זאת על ידי פתיחת יעד התיקיה באייפון או במחשב שלך.

עם המידע המכוסה במאמר זה, אני מקווה שתוכלו לאחזר הודעות שנמחקו מאייפון 8, מחשבון הגיבוי שלך ב-iCloud, כמו גם מתיקיית הגיבוי שלך ב-iTunes. עם Dr.Fone, מובטח לך לשחזר בצורה חלקה הודעות מאייפון 8 מבלי לדאוג להזיק לטלפון שלך או לאבד מידע נוסף כפי שהוא עם תוכניות אחרות לשחזור נתונים. לא משנה אם מחקת את ההודעות שלך בכוונה או לא, שלוש השיטות כיצד לאחזר הודעות שנמחקו מאייפון 8 בוודאי יעזרו לך מאוד.

סלינה לי

עורך ראשי

Home> איך לעשות > טיפים לגרסאות ודגמים שונים של iOS > 3 דרכים לשחזר הודעות שנמחקו באייפון 8