drfone app drfone app ios

3 způsoby, jak obnovit smazané zprávy na iPhone 8

Selena Lee

28. dubna 2022 • Soubor: Tipy pro různé verze a modely iOS • Osvědčená řešení

"Ahoj lidi, jsem ve velmi zapeklité situaci a nevím, jak z ní ven. Nedávno jsem smazal své zprávy, aniž bych to věděl. Když spolu mluvíme, nemám některé zprávy, které mi poslal můj šéf." na mě ohledně uspořádání naší nové kanceláře. Kromě toho jsem měl několik velmi zvláštních zpráv, které jsem dostal od své přítelkyně, a uložil jsem si je pro paměťové účely. Jsem tak vystresovaný a zmatený. Může mi prosím někdo pomoci? ví někdo, jak obnovit smazané zprávy z iPhone 8? Nebo existuje způsob, jak obnovit smazané zprávy na iPhone 8?"

Měl jsem možnost narazit na spoustu lidí, kteří procházejí stejným problémem. Neměli byste se však znovu obávat, protože jste na správném místě, kde získáte nejlepší informace o tom, jak obnovit smazané zprávy na iPhone 8. Ukážu vám, jak obnovit smazané zprávy na iPhone 8 pomocí Dr.Fone - Záchrana dat (iOS) . Na rozdíl od jiných programů, Dr.Fone nepoškozuje váš iPhone a ani neukládá vaše informace bez vašeho souhlasu jakýmkoli způsobem.

Dr.Fone da Wondershare

Dr.Fone – Záchrana dat (iOS)

První software pro obnovu dat pro iPhone a iPad na světě:

  • Nejvyšší míra obnovy v oboru.
  • Zdarma si můžete prohlížet svá obnovená data z vašeho iPhone 8.
  • Extrahujte a zobrazte náhled veškerého obsahu v záložních souborech iCloud/iTunes zdarma.
  • Skenujte zařízení iOS a obnovte hovory, fotografie, videa, kontakty, zprávy, poznámky atd.
  • Selektivně obnovte nebo exportujte, co chcete ze zálohy iCloud/iTunes do našeho zařízení nebo počítače.
  • Kompatibilní s nejnovějšími modely iPhone, včetně iPhone X/8.
  • Získávání milionů věrných zákazníků již více než 15 let.
Dostupné na: Windows Mac
Stáhlo si ji 3981454 lidí

Část 1: Jak obnovit smazané zprávy na iPhone 8

Pokud se vám stane, že své zprávy omylem smažete nebo pokud jste zapomněli provést zálohu včas a nyní vám některé zprávy chybí, níže je zjednodušený způsob, jak obnovit zprávy z iPhone 8 pomocí programu Dr.Fone iPhone Data Recovery .

Krok 1: Připravte se na obnovení zpráv pro iPhone 8

Chcete-li obnovit smazané zprávy na iPhone 8, první věc, kterou byste měli udělat, je stáhnout a nainstalovat program do počítače. Jakmile to uděláte, spusťte program na svém PC a uvidíte rozhraní uvedené níže.

How to Recover Deleted Messages On iPhone 8

Krok 2: Připojte svůj iPhone 8 k počítači

Připojte svůj iPhone 8 k počítači pomocí kabelu USB, který byl dodán s iPhone. Dejte programu a počítači několik minut, než bude vaše iDevice detekováno. Jakmile Dr.Fone identifikuje váš iPhone a jeho úložiště, klikněte na možnost „Obnovit“ a zobrazí se seznam všech vašich dat, jak je uvedeno níže.

Recover Deleted Messages On iPhone 8

Krok 3: Naskenujte smazané zprávy ze zařízení z iPhone 8

Protože máme zájem obnovit naše zprávy, zaškrtneme políčko vedle možnosti „Zprávy a přílohy“ a klikneme na možnost „Spustit skenování“. Program automaticky začne skenovat váš iPhone 8 pro všechny odstraněné nebo chybějící zprávy. Jakmile bude váš iPhone naskenován, budete moci vidět průběh skenování a také seznam přijatých zpráv, jak je uvedeno níže.

start to Recover Deleted Messages On iPhone 8

TIP: Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedený snímek obrazovky je snímek obrazovky pro obnovení obrazu. Měli byste být v pozici, kdy uvidíte podobný obrázek, ale se svými zprávami.

Krok 4: Náhled a obnovení smazaných zpráv na vašem iPhone 8

Jakmile budete spokojeni, že máte u sebe správné informace, klikněte na možnost „Obnovit do zařízení“ ve spodní části obrazovky. Pokud chcete obnovit své zprávy do počítače, klikněte na možnost „Obnovit do počítače“. Proces obnovy bude trvat několik minut v závislosti na velikosti vybraných souborů. Po dokončení procesu obnovy potvrďte, zda byly vaše zprávy obnoveny na zvolené zařízení. Takto jednoduché je získat smazané zprávy z iPhone 8.

How to Recover Messages On iPhone 8

Část 2: Jak obnovit smazané zprávy z iPhone 8 prostřednictvím zálohy iTunes

Pokud jste měli zálohu iTunes a z různých důvodů k ní nemáte přístup, můžete použít Dr.Fone k obnovení zpráv z iPhone 8. Při této metodě však musíte použít iTunes. Takhle se to dělá.

Krok 1: Vyberte možnost Obnovit z iTunes

Protože máme náš program nainstalovaný a připravený k použití, naším prvním krokem bude vybrat v našem rozhraní možnost „Obnovit ze zálohy iTunes“. Nejprve musíte kliknout na možnost „Obnovit“ a vybrat možnost „iTunes“. V okamžiku, kdy otevřete možnost iTunes, uvidíte název a model vašeho zařízení. Vyberte jej kliknutím na něj a nakonec klikněte na možnost Spustit skenování, jak je uvedeno níže.

How to Recover iphone 8 Messages

Krok 2: Obnovte zprávy z iPhone 8 přes iTunes Backup

Program naskenuje váš účet iTunes a zobrazí seznam všech dat přítomných k obnovení. Protože nás zajímají zprávy, vybereme ikonu "zprávy" na levé straně, jak je znázorněno níže.

Recover Messages On iPhone 8

Krok 3: Obnovte zprávy do vašeho iPhone 8

Naším dalším krokem bude obnovení našich zpráv na jejich předchozí pozici. Chcete-li to provést, klikneme na možnost „Obnovit do zařízení“. Pokud chcete obnovit své zprávy do počítače, klikněte na možnost „Obnovit do počítače“. Dejte Dr.Fone několik minut na obnovení vašich dat. Všechny informace ve vaší záloze iTunes budou uloženy do vašeho PC nebo iPhone 8 v závislosti na vybraném úložišti souborů. Tady to máš. Takto jednoduché je načítání zpráv na iPhone 8.

Část 3: Jak obnovit smazané zprávy z iPhone 8 přes iCloud Backup

Krok 1: Vyberte Zálohování iCloud

Chcete-li obnovit své zprávy z iCloud, klikněte na možnost „Obnovit“ na vašem rozhraní a vyberte „záloha iCloud“. Ve výchozím nastavení budete požádáni o zadání přihlašovacích údajů k iCloudu, jak je uvedeno níže.

How to Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Krok 2: Vyberte Backup Folder

Jakmile jste přihlášeni, vyberte záložní složku iCloud, ze které chcete data obnovit, a klikněte na ikonu „Stáhnout“ na pravé straně. Zobrazí se seznam souborů přítomných ve složce.

Retrieve Deleted Messages On iPhone 8

Krok 3: Vyberte Soubory k obnovení

Vyberte soubory, které chcete stáhnout, a klikněte na možnost „Další“. Vybrané soubory budou staženy během několika minut v závislosti na velikosti dat.

Retrieve Messages On iPhone 8

Krok 4: Obnovte zprávy na iPhone 8 prostřednictvím zálohy iCloud

Po dokončení stahování si zobrazte náhled všech stažených informací a klikněte na možnost „Obnovit do zařízení“ nebo „Obnovit do počítače“.

How to Retrieve Messages On iPhone 8

Soubory zpráv budou obnoveny nebo obnoveny v závislosti na preferovaném umístění. Můžete to potvrdit otevřením cílové složky na vašem iPhone nebo počítači.

S informacemi obsaženými v tomto článku doufám, že budete schopni načíst smazané zprávy z iPhone 8, zálohovacího účtu iCloud a také záložní složky iTunes. S Dr.Fone máte zaručeno bezproblémové obnovení zpráv z iPhone 8 bez obav z poškození telefonu nebo ztráty dalších informací, jako je tomu u jiných programů pro obnovu dat. Bez ohledu na to, zda jste své zprávy smazali úmyslně nebo ne, tři způsoby, jak obnovit smazané zprávy z iPhone 8, vám jistě velmi pomohou.

Selena Lee

hlavní editor

Home> Jak na to > Tipy pro různé verze a modely iOS > 3 způsoby, jak obnovit smazané zprávy na iPhone 8